Čisté ruky sú základ

Náš príbeh

Nový koronavírus spôsobil revolučnú zmenu našich hygienických návykov. Ochranné rúška, dezinfekčný gél či antibakteriálne utierky, sa stali súčasťou našej každodennej výstroje. Bez nej už nevychádzame z domu.

Zákaznícky dopyt po dezinfekčných produktoch prudko prevážil nad ponukou. Kupovali sme predražené výrobky, často so sporným účinkom. Kvalitné antibakteriálne gély sa stali nedostupnými. Trh zaplavili výrobky pochybnej kvality a pôvodu za šialene vysoké ceny.

Túto situáciu sme uchopili ako výzvu. Vyvinuli sme novú značku Tanol 70. Je to antibakteriálny gél na ruky, najvyššej možnej kvality a za férovú cenu. Tanol 70 je slovenský produkt, registrovaný na Ministerstve hospodárstva SR ako výrobok s overeným biocidným účinkom (biocidný znamená určený na ničenie, tlmenie alebo obmedzovanie rastu škodlivých organizmov).

Značka Tanol 70 má ambíciu stať sa súčasťou nových hygienických štandardov obyvateľov Slovenska.  Garantuje kvalitu a overený účinok za férovú cenu.  Chce byť spoľahlivým partnerom pre hygienu vašich rúk.

Nákupom Tanolu 70 podporujete slovenského výrobcu, ktorý zamestnáva ľudí v regióne stredného Slovenska.  Značka je výsledkom spolupráce dvoch firiem.  Spoločnosti P.I.C. Slovakia s.r.o., ktorá produkt vyrába a marketingovej agentúry MW Promotion, s.r.o.

Čisté ruky sú základ

Juraj Berkeš
konateľ P.I.C. Slovakia, s.r.o.

Martin Marko,
konateľ MW Promotion, s.r.o.

Zvolen, máj 2020

Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0